Brīvdienu māja
"Pie sievasmātes"

Lieliska iespēja baudīt atpūtu lauku vidē, gaumīgi iekārtotā guļbaļķu namiņā. Viesi laipni aicināti izbaudīt pirti, aktīvi atpūsties, apskatīt medību trofeju kolekciju, piedalīties lauku maizes cepšanas procesā, nobaudīt dabīgus lauku produktus. Katrs viesis pie mums ir ļoti gaidīts un īpašs!
Viesu skaits
30
Guļamvietas
14
No Rīgas / km
170
Pakalpojumi

- dīķis
- peldvietas
- basketbola laukums
- rotaļu laukumi
- zvēru apskate
- galdu klāšana
- ēdināšana
- telšu vietas
- piknika vietas
- baknetu zāle
- semināru zāle
- TV / video
- Internets
- kamīns
Brīvdienu māja Pie sievasmātes atrodas klusā un zaļā apkaimē. Viesiem tiek piedāvāta lauku stila naktsmītne ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu sabiedriskajās zonās, kā arī privāta autostāvvieta. Brīvdienu mājā ir medību muzejs. Uz vietas ir iespējams cept svaigu maizi.
Brīvdienu mājā ir tradicionāls koka interjers. Mājā ir viesistaba ar televizoru un kamīnu, labi aprīkota virtuve, vannas istaba ar dušu, kā arī papildu tualete un 2 guļamistabas. Viesiem ir iespēja izmantot arī saunu.
Viesi var atpūsties uz vietas esošajā dārzā, kurā ir rotaļu laukums bērniem un grila iekārtas. Brokastis un citas maltītes var pasūtīt iepriekš.
Cesvaines pilsēta, kurā ir Cesvaines pils, atrodas 2,5 km attālumā. Tuvākā autobusu pietura atrodas 200 metru attālumā no brīvdienu mājas Pie sievasmātes.
Viesi slavē naktsmītni Brīvdienu māja Pie sievasmātes izcilās apkalpošanas dēļ. Šai naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām Cesvainē! Viesi to novērtē augstāk salīdzinājumā ar citu naktsmītņu atrašanās vietām šajā apkārtnē.
Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Cesvainē! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.
Kontakti :
T. +371 29247779
e-pasts : piesievasmates@inbox.lv
Adrese : Cesvaines novads, Grūbas, Cesvaines novads, Cesvaine